Mes naudojame slapukus
Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai. Siekiant pateikti pritaikytą informaciją bei pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Jei sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku su visais slapukais“. Jei nenorite duoti sutikimo ar norite pakeisti slapukų nustatymus, tai galite padaryti slapukų nustatymuose. Jūsų slapukų nustatymų pasirinkimai bus saugomi vienus metus. Plačiau skaitykite slapukų politikoje.
Sutinku
Slapukų nustatymai
Pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate priimti. Jūsų slapukų nustatymų pasirinkimai bus saugomi vienus metus. Galite atsisakyti slapukų įrašymo ar ištrinti juos iš savo naršyklės. Plačiau skaitykite slapukų politikoje.
Išsaugoti pasirinkimą
Sutinku su visais
Meniu
Specialūs pasiūlymai
Parduotuvės
Lietuvoje skrudintos Bolivia, Yungas kavos pupelės

Lietuvoje skrudintos Bolivia, Yungas kavos pupelės

Pardavėjas: Pelėdos kava
Prekės ženklas: Pelėdos kava
Išsiuntimas: 1-2 d.d.
Kaina: 9.50€ - 26.90€

90% Bolivijos kavos atkeliauja iš Yungas regiono. Yungas - „šilta žemė“, kurioje vyrauja tropinis, lietingas ir šiltas klimatas. Tai - idealios sąlygos šios rūšies pupelėms augti.

Aprašymas
Pardavėjas

Bolivijos kava praėjo ilgą ir sudėtingą laikotarpį kol tapo tokia, kokią mes ją turime šiandien. Sunkumus lėmė infrastruktūros nebuvimas, apsunkinęs eksportą: vietos, kuriose auga kavos uogos kalnuotos, pavojingos ir sunkiai pasiekiamos. Įtakos turėjo ir tai, kad didžioji dalis ūkininkų dėl edukacijos stokos nežinojo, kaip taisyklingai auginti kavamedžius, tad derliai tiesiog sunykdavo.

2006m. baigus statyti alternatyvų saugų kelią, padedant tarptautinėms organizacijų programoms, ūkininkai buvo apmokyti, jų žinios kavamedžių auginime sustiprintos ir tai lėmė, kad Bolivijos kavos eksportas buvo atgaivintas: padidintas užauginamos produkcijos kiekis, pagerinta kokybė ir, pagaliau, ji sėkmingai pasiekė tarptautinę rinką.

Ši kava yra penkių Yungas regiono ūkininkų derlių porūšių mišinys.

Kava pasižymi persikų, mangų, karamelės bei kakavos natomis. Vyrauja puikus balansas tarp vaisinių ir klasikinių skonių. Tinka visiems, kurie ieško klasikinio skonio, derančio su šiek tiek egzotikos.

Pupeles rekomenduojame ruošti su filtriniais kavinukais: V60, Chemex ar Aeropress.

Įmonės pavadinimas: MB „Pelėdos Kava“
Įmonės adresas: K. Donelaičio g. 70-36, Jurbarkas
Įmonės kodas: 305569663
El. paštas: info@peledoskava.lt
MB „Pavojingos idėjos“, Vilniaus g. 9-1, LT-01102 Vilnius, Įmonės kodas: 304496867, info@lietuviskapreke.lt
Ši svetainė yra saugoma reCAPTCHA ir taikoma „Google“ privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos.
Privatumo politika Pirkimo-pardavimo taisyklės
© 2021. Visos teisės saugomos