Mes naudojame slapukus
Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai. Siekiant pateikti pritaikytą informaciją bei pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Jei sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku su visais slapukais“. Jei nenorite duoti sutikimo ar norite pakeisti slapukų nustatymus, tai galite padaryti slapukų nustatymuose. Jūsų slapukų nustatymų pasirinkimai bus saugomi vienus metus. Plačiau skaitykite slapukų politikoje.
Sutinku
Slapukų nustatymai
Pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate priimti. Jūsų slapukų nustatymų pasirinkimai bus saugomi vienus metus. Galite atsisakyti slapukų įrašymo ar ištrinti juos iš savo naršyklės. Plačiau skaitykite slapukų politikoje.
Išsaugoti pasirinkimą
Sutinku su visais
Meniu
Specialūs pasiūlymai
Parduotuvės
Lietuvoje skrudintos Brazil, Mogiana kavos pupelės

Lietuvoje skrudintos Brazil, Mogiana kavos pupelės

Pardavėjas: Pelėdos kava
Prekės ženklas: Pelėdos kava
Išsiuntimas: 1-2 d.d.
Kaina: 6.90€ - 21.50€

Kavos klasika - taip būtų galima apibūdinti kavą, kilusią iš Mogiana regiono, Brazilijoje. Būtent čia, San Paulo valstijoje, jos vardas yra minimas tarp geriausių. Pastovus klimatas sudaro tinkamas sąlygas šios rūšies pupelėms augti ir padeda sukurti nekintantį, aukštos kokybės, klasikinį skonį.

Aprašymas
Pardavėjas

Brazilijoje prasidėjus „kavos karštinei“, San Paulo valstija išgarsėjo, kaip didžiausia jos augintoja visoje šalyje. 1817m. buvo įkurta pirmoji plantacija. Pagrindinis uostas - Santosas - įsikūręs už šimto kilometrų nuo San Paulo, todėl iškilo būtinybė transportuoti kavos pupeles iš regiono iki uosto. Taigi, buvo nuspręsta pastatyti geležinkelio stotį, kuri palengvino produkcijos gabenimą valstijoje eksportavimui. Taip buvo sukurta itin sėkminga Brazilijos kavos industrija.

Kava pasižymi šokolado, riešutų ir šiek tiek džiovintus vaisius primenančiomis natomis. Skonis subalansuotas, salstelėjęs, tinkantis visiems kavos mėgėjams.

Kava tinkama visiems ruošimo būdams.

Įmonės pavadinimas: MB „Pelėdos Kava“
Įmonės adresas: K. Donelaičio g. 70-36, Jurbarkas
Įmonės kodas: 305569663
El. paštas: info@peledoskava.lt
MB „Pavojingos idėjos“, Vilniaus g. 9-1, LT-01102 Vilnius, Įmonės kodas: 304496867, info@lietuviskapreke.lt
Ši svetainė yra saugoma reCAPTCHA ir taikoma „Google“ privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos.
Privatumo politika Pirkimo-pardavimo taisyklės
© 2021. Visos teisės saugomos