Mes naudojame slapukus
Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai. Siekiant pateikti pritaikytą informaciją bei pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Jei sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku su visais slapukais“. Jei nenorite duoti sutikimo ar norite pakeisti slapukų nustatymus, tai galite padaryti slapukų nustatymuose. Jūsų slapukų nustatymų pasirinkimai bus saugomi vienus metus. Plačiau skaitykite slapukų politikoje.
Sutinku
Slapukų nustatymai
Pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate priimti. Jūsų slapukų nustatymų pasirinkimai bus saugomi vienus metus. Galite atsisakyti slapukų įrašymo ar ištrinti juos iš savo naršyklės. Plačiau skaitykite slapukų politikoje.
Išsaugoti pasirinkimą
Sutinku su visais
Meniu
Specialūs pasiūlymai
Parduotuvės
Lietuvoje skrudintos Ethiopia, Jimma „Botto Nazimu“ kavos pupelės

Lietuvoje skrudintos Ethiopia, Jimma „Botto Nazimu“ kavos pupelės

Pardavėjas: Pelėdos kava
Prekės ženklas: Pelėdos kava
Išsiuntimas: 1-2 d.d.
Kaina: 10.50€ - 28.90€

„Botto Nazimu“ - mažas ūkis, įsikūręs Etiopijoje, Jimma regione. Būtent iš ten atkeliauja ši kava. Jimma regione vyraujantis tropinis klimatas puikiai tinka kavos pupelėms augti.

Aprašymas
Pardavėjas

Nazimu Abamecha iš Botto kaimo paveldėjo ūkį iš savo šeimos, kurioje kavos auginimo tradicijos perduodamos iš kartos į kartą. Tikimasi, kad vieną dieną jo vaikai taip pat jas tęs toliau. Ūkis įpintas į nuostabų kavos mišką, tokia kompleksinė agromiškininkystės sistema užtikrina aukštos kokybės produkciją – čia kavos uogos lėtai bręsta tankiame medžių lajų pavėsyje. Seniausiems kavamedžiams - 32 metai.

Nazimu 8 metus dirbo savo sukurtame „Duromina“ kooperatyve, tačiau norėdamas pateikti labai geros kokybės pupeles, jis nusprendė pradėti dirbti savarankiškai. Dabar jos auginamos nedideliame žemės plote, dar kitaip vadinamame „Microlot“. Dirbdami tokiuose žemės plotuose augintojai skiria daugiau laiko ir dėmesio mažesniems derliams nei įprasti ūkiai, todėl išaugina labai aukštos kokybės produkciją. Tai - rinktinių, geriausių toje plantacijoje užderėjusių kavos pupelių mikro derlius.

Kava pasižymi vaisių, uogų rūgštele, taip pat imbiero, figos, ananasų, mangų ir karamelės natomis. Tai - atradimas gurmanams išskirtinis skonis ir aukščiausia kokybė.

Pupeles rekomenduojame ruošti su filtriniais kavinukais: V60, Chemex ar Aeropress.

Įmonės pavadinimas: MB „Pelėdos Kava“
Įmonės adresas: K. Donelaičio g. 70-36, Jurbarkas
Įmonės kodas: 305569663
El. paštas: info@peledoskava.lt
MB „Pavojingos idėjos“, Vilniaus g. 9-1, LT-01102 Vilnius, Įmonės kodas: 304496867, info@lietuviskapreke.lt
Ši svetainė yra saugoma reCAPTCHA ir taikoma „Google“ privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos.
Privatumo politika Pirkimo-pardavimo taisyklės
© 2021. Visos teisės saugomos