Mes naudojame slapukus
Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai. Siekiant pateikti pritaikytą informaciją bei pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Jei sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku su visais slapukais“. Jei nenorite duoti sutikimo ar norite pakeisti slapukų nustatymus, tai galite padaryti slapukų nustatymuose. Jūsų slapukų nustatymų pasirinkimai bus saugomi vienus metus. Plačiau skaitykite slapukų politikoje.
Sutinku
Slapukų nustatymai
Pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate priimti. Jūsų slapukų nustatymų pasirinkimai bus saugomi vienus metus. Galite atsisakyti slapukų įrašymo ar ištrinti juos iš savo naršyklės. Plačiau skaitykite slapukų politikoje.
Išsaugoti pasirinkimą
Sutinku su visais
Meniu
Specialūs pasiūlymai
Parduotuvės
Mažas angeliukas

Mažas angeliukas

Pardavėjas: Florus
Išsiuntimas: 1-2 d.d.
Liko tik: 1
Kaina: 21.00€

Balto molio, glazūruoti pastelinėmis spalvomis ir dekoruoti auksu įvairaus dydžio angelai. Jų skiriamasis bruožas - vaikiškas veidas ir gėlių kepuraitės.
Keramikės Ilonos Junevičienės darbai.
Aukštis: 16cm.

Aprašymas
Pardavėjas

Prisotinti pirmapradžio taurumo vaikai-angelai, tarsi Ilonos Junevičienės vizitinė kortelė. Visada žydintys, besišypsantys, spindinčiomis akelėmis žvelgia į pasaulį kaip į čia pat vykstantį stebuklą. Kiekvienas angelėlis stebina charakterio, būsenos individualumu. Kiekviename juntamas ypatingas, šildantis prisilietimas.

Įmonės pavadinimas: MB „Florus LT“
Įmonės adresas: Lazdijų g. 5, LT-62163 Alytus
Įmonės kodas: 305501064
El. paštas: info@florus.lt
Telefono numeris: +370 696 70700
MB „Pavojingos idėjos“, Vilniaus g. 9-1, LT-01102 Vilnius, Įmonės kodas: 304496867, info@lietuviskapreke.lt
Ši svetainė yra saugoma reCAPTCHA ir taikoma „Google“ privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos.
Privatumo politika Pirkimo-pardavimo taisyklės
© 2021. Visos teisės saugomos