Pasirinktas siuntimas:
Lietuvoje
Meniu
Išskirtinumai

Papuošalai ir aksesuarai

Norite praturtinti savo stilių smulkiomis detalėmis ir rankų darbu papuošalais? Pas mus atrasite įvairius, Lietuvoje pagamintus, papuošalus ir kitus aksesuarus. Nesvarbu ką ir kada mėgstate nešioti, čia tikrai atrasite tą mažą detalę, kurios ieškojote sau ar savo artimiesiems. Rankų darbo papuošalai internetu jums ir jūsų draugams - įsigykite dabar!

Kiekviena stilistė ar stilinga moteris pasakytų, jog be papuošalų ir aksesuarų jūsų įvaizdis nėra užbaigtas. Net smulkiausia detalė papildys ir pagyvins jūsų dienos įvaizdį. Rankų darbo papuošalai ir aksesuarai tam puikiai tiks.

Jei mėgstate minimalizmą, galite išsirinkti tik rankų darbo aksesuarus, kurių puslapyje lietuviskapreke.lt išties gausu. Kokybiška rankinė, išskirtinė kuprinė su spauda ar odinė piniginė taps jūsų svarbiausia įvaizdžio detale. Nepamirškite ir pirkinių krepšių, jie taip pat yra svarbi įvaizdžio dalis, o be to – tvarus sprendimas.

Dar vieni labai svarbūs rankų darbo aksesuarai – kepurės, movos bei šalikai. Juk visos norime stilingai atrodyti net ir darganotą rudenį ar šaltą žiemą. Čia galėsite išsirinkti aukštos kokybės, alpakų, merino vilnos, moheros bei šilko gaminių.

Papuošalai moterims taip pat yra be galo svarbūs. Kiekviena moteris svajoja savo rankas papuošti išskirtiniu žiedu ar apyranke, ausis – stilingais auskarais, o kaklą padabinti dar niekam nematytu vėriniu. Rinkitės rankų darbo dervos žiedus, kurie gali būti įvairiausių spalvų, puošti aukso dribsniais, gėlių žiedais, kvepiantys migdolais.

Rankų darbo natūralių akmenų apyrankės ne tik papuoš ranką, bet ir tiks prie bet kokio įvaizdžio, o tinkamai parinkus pagal gimimo dieną, sukurs apsaugos ir pasitikėjimo savimi aurą.

Auskarus galėsite išsirinkti nuo visai smulkių, primenančių kavos pupelę, klasikinės aukso spalvos, iki masyvių, išskirtinių medinių ar polimerinio molio lipdinių.

Iš daugybės kaklo papuošalų galėsite išsirinkti tą, kuris labiausiai atspindi jūsų asmenybę. Rafinuotoms ir elegantiškoms moterims kaklą papuoš upinių perlų ar porceliano vėriniai, kurie gali tapti puikia dovana jūsų mamai ar draugei. Gamtos mylėtojos gali pasipuošti vėriniais su inkrustuotomis uogomis ir gėlėmis, na, o linksmuolėms, šmaikščioms ir padūkusioms asmenybėms puikiai tiks pakabučiai iš perdirbtos riedlentės. Nebijokite puoštis ir tapkite išskirtinėmis!

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokius rankų darbo papuošalus yra sudėtingiausia pagaminti?

Visi rankų darbo papuošalai ir aksesuarai gaminami įdedant daug laiko, kantrybės ir meilės. Sudėtinga pagaminti ir gintaro dirbinius, ir papuošalus iš perdirbtų riedlenčių. Visi papuošalai iš dervos yra gaminami rankomis. Pavyzdžiui dervos žiedai gaminami nenaudojant jokių silikoninių formų ar staklių, forma pjaunama ir šlifuojama rankomis, todėl gaminys tikrai unikalus ir antro tokio rasti tiesiog neįmanoma. Rankų darbo papuošalai su augalų inkliuzais taip pat reikalauja daug laiko ir kruopštumo, nes naudojami tikri augalų žiedai, kuriuos pirmiausia reikia susirinkti ir paruošti. Polimerinio molio papuošalai, derinami su akmenėliais ir karoliukais, taip pat reikalauja nemažai laiko, kol molis yra paruošiamas bei sustingdomas, sulipdomos smulkiausios detalės. Tad rankų darbo aksesuarai yra tikrai vertingas pirkinys.

Ar rankų darbo papuošalai yra kokybiški?

Kalbant apie papuošalų kokybę, drąsiai galima teigti, jog rankų darbo papuošalai ir aksesuarai yra žymiai kokybiškesni nei masinės prekybos ir greitosios mados gaminiai. Visų pirma todėl, kad kiekvienas rankų darbo aksesuaras gaminamas atsakingai, tvariai, iš natūralių medžiagų. Taip pat aukštą kokybę garantuoja būtent rankų, o ne mašinų darbas. Rankų darbo papuošalams ir aksesuarams naudojamos tvirtos medžiagos, tokios kaip polimerinis molis, derva, perdirbtos medžiagos, gintaras, oda, tikri akmenys, o ne medžiagų pakaitalai, kurie masinei prekybai dažnai yra per brangūs, todėl rankų darbo aksesuarų kūrėjai gali užtikrinti aukštą kokybę ir patvarumą, jei papuošalai yra tinkamai prižiūri, jais yra rūpinamasi taip, kaip rekomenduoja gamintojas.

Kaip atsirenkate rankų darbo aksesuarų ir papuošalų gamintojus?

Internetinė parduotuvė lietuviskapreke.lt bendradarbiauja tik su patikimais gamintojais, kurie garantuoja kokybę, sąžiningą pristatymą, kurie gamina aukštos klasės išskirtinius gaminius. Renkamės Lietuvos gamintojus ir kūrėjus, kurie gamina išties pasaulinio lygio rankų darbo papuošalus ir aksesuarus, naudoja aukštos kokybės, išskirtines medžiagas. Dar vienas kūrėjų atrankos būdas – smulkusis verslas. Norime paremti Lietuvos smulkųjį verslą, suteikti kokybiškiems gaminiams vietą bei matomumą. Palaikome Lietuvos kūrėjus, kurie orientuojasi į tvarumą, vietines žaliavas, sąžiningą atlygį, natūralumą, yra socialiai atsakingi, stengiasi saugoti biologinę įvairovę. Itin džiaugiamės tais rankų darbo papuošalų gamintojais, kurie suteikia darbo vietą socialiai jautrioms visuomenės grupėms, kurių ne tik gaminiai, bet ir pakuotės yra tvarios.

Kokie rankų darbo kaklo papuošalai yra populiariausi jūsų svetainėje?

Mūsų svetainėje rankų darbo kaklo papuošalus parduoda daugiau nei 20 Lietuvos kūrėjų ir gamintojų. Jau mūsų pavadinimas lietuviskapreke.lt byloja, kad orientuojamės į lietuvį, tad daugiausia kaklo papuošalų pas mus galima rasti iš gryno lietuviško gintaro, kuriuos kuria „Gintarinis brizas“. Tai populiari dovana užsienyje gyvenantiems lietuviams, Lietuvoje viešintiems užsieniečiams. Taip pat labai populiarūs dabar itin madingi rankų darbo kaklo papuošalai-vėriniai iš upinių perlų su aukso spalvos detalėmis. Sparčiai parduodami ir polimerinio molio rankų darbo kaklo papuošalai bei komplektai, dirbiniai su akmenėliais pagal zodiako ženklą. Negalima pasakyti, kad vyrauja vienas tipas populiariausių rankų darbo kaklo papuošalų, nes vieni pirkėjai mėgsta stambius, masyvius, spalvingus gaminius, kiti tuo tarpu renkasi smulkius, subtilius dirbinius, tad jų abi pirkėjų grupės nuperka labai panašiai.

Kaip prižiūrėti gintarinius rankų darbo papuošalus?

Visus rankų darbo papuošalus reikia prižiūrėti, kad jie jums kuo ilgiau tarnautų. Ne išimtis ir gintariniai rankų darbo papuošalai. Reikia žinoti, kad gintaras yra paveikus aplinkos taršai. Pavyzdžiui ant gintaro dirbinių negalima purkšti kvepalų ir kitų sintetinių purškiklių, taip pat gintaras į save geria kūno kvapą, prakaitą, todėl dirbinius reikia plauti ir valyti, saugant nuo įvairių paviršių veikiančių veiksnių. Gintarinius dirbinius galite plauti paprasčiausiu bekvapiu muilu. Na, ir žinoma, kaip ir su daugeliu rankų darbo papuošalų, su gintariniais papuošalais negalima maudytis, nuo saulės šviesos ir kitų veiksnių nenešiojant papuošalus geriausia laikyti sandariose dėžutėse. Geriausia – atskirai nuo kitų jūsų papuošalų. Taip jūsų gintariniai rankų darbo papuošalai ne tik ilgiau tarnaus, bet ir nepraras gydomųjų savybių.

Kokius rankų darbo papuošalus pardavinėjate?

Rankų darbo papuošalų internetu kategorijoje galite rasti pačių įvairiausių papuošalų: rankų darbo žiedų, apyrankių, auskarų, kaklo papuošalų, laikrodžių bei įvairių rankų darbo papuošalų komplektų, sagių, segių bei segtukų. Toks platus pasirinkimas kiekvienam leidžia išsirinkti tai, kas tinka pagal asmeninį stilių arba išrinkti itin stilingą dovaną artimiesiems, rasti unikalią dovaną užsieniečiams ar emigrantams, ką tik mamomis tapusioms moterims. Parduodami papuošalai yra pačių įvairiausių medžiagų ir dydžių, nuo itin lengvų, subtilių, minimalistinių, iki masyvių, išraiškingų, niekur nematytų, nuo lengvai derinamų iki išskirtinių, jau savaime sukuriančių ekspresyvų įvaizdį. Taip pat rankų darbo papuošalų galima įsigyti nuo kelių iki keliasdešimt eurų, todėl kiekvienas pirkėjas gali sau leisti ką nors įsigyti.

Iš kokios medžiagos dažniausiai gaminami rankų darbo papuošalai?

Kadangi rankų darbo papuošalų internetu pas mus galima įsigyti tikrai pačių įvairiausių, tad ir vienos medžiagos išskirti nebūtų galima. Mūsų internetinėje parduotuvėje yra tikrai daug papuošalų iš gintaro, taip pat gintaro ir odos derinių. Dar viena dažna medžiaga, iš kurios pagaminti mūsų svetainėje esantys papuošalai, yra derva. Tai puiki medžiaga, iš kurios pagaminti papuošalai atrodo labai organiškai, natūraliai, yra išskirtiniai, o įvairios detalės šiems papuošalams suteikia unikalumą. Ne ką mažiau rankų darbo papuošalų gamintojai naudoja upinius perlus, polimerinį molį, įvairius natūralius akmenis, tokius kaip agatas, ametistas, krištolas. Šiuo metu gana populiarūs į madą tarsi viesulas grįžę natūralūs mediniai papuošalai. Taip pat į populiarumo viršūnę kopia daug kam negirdėta naujiena – papuošalai iš perdirbtų riedlenčių, kurie yra išties spalvingi ir neįprasti.

Kokie yra rankų darbo papuošalų privalumai?

Kalbant apie rankų darbo papuošalų privalumus, pirmiausia reikėtų išskirti jų kainą. Išties madingi, gražūs ir stilingi gaminiai  pas mus parduodami išties gera kaina, todėl juos gali įsigyti daugelis. Dar vienas šių papuošalų privalumas – išskirtinumas ir unikalumas. Sutikite, masinės gamybos ir greitosios mados papuošalais puošiasi daugelis, todėl su rankų darbo papuošalais galite pasijusti išskirtiniais. Žinoma, negalima nepaminėti ir to, kad rankų darbo papuošalų gamyba yra tvari, nekenkia aplinkai, saugo mūsų planetą ir prisideda prie jos švarinimo. Masinės gamybos aksesuarai, gaminami gamyklose, teršia aplinką, dažniausiai naudojamos neorganiškos, neekologiškos medžiagos, o štai rankų darbo papuošalai yra tvarūs, dauguma jų ekologiški ir gaminami iš natūralių medžiagų.

Kokius rankų darbo aksesuarus pardavinėjate?

Taip pat, kaip ir rankų darbo papuošalų, aksesuarų pasirinkimas internetinėje parduotuvėje yra išties platus. Savo pirkėjams galime pasiūlyti išskirtinių aksesuarų kūdikiams, tokių kaip čiulptuko laikiklį, nertus meškučius ar zuikius mažylio kambario užuolaidoms, dekoratyvines nertas pagalvėles ar nertus migdukus. Taip pat galime pasiūlyti rankų darbo pirštines, plaukų aksesuarus, kepures ir skrybėles, raktų pakabukus ir dirželius, ženkliukus, šalikus ir skraistes, kostiumų bei kaklaraščių aksesuarus vyrams. Visi rankų darbo aksesuarai yra itin aukštos kokybės ir pačių geriausių medžiagų. Pavyzdžiui galima rinktis iš plataus spektro šilko aksesuarų plaukams, moheros, merino vilnos, kašmyro dirbinių jūsų kaklui ir rankoms apsaugoti šaltą žiemą. Išskirtinai vyrai pas mus ras aukštos kokybės, kokybiškų rankų darbo odinių diržų, kurie dažniausiai yra pagrindinis vyro aksesuaras.

Ar kiekvienas rankų darbo papuošalas yra unikalus?

Iš tiesų kiekvienas rankų darbo papuošalas, aksesuaras ar kitas rankų darbo dirbinys yra unikalus. Visų pirma jau dėl to, kad gaminant rankomis, skirtingai nei technologijų pagalba, visiškai vienodų formų ar linijų atkartoti neįmanoma. Tuo ir yra žavūs rankų darbo gaminiai, kad jie sukurti tarsi tam vieninteliam žmogui, kuris jį įsigyja. Unikalumas slypi ne tik formose, medžiagose ar spalvose, bet ir gamybos paslaptyse, kiekvieno gamintojo technologiniuose procesuose. Neegzistuoja du vienodi gintaro gabalėliai, kaip ir du vienodi akmenėlių karoliukai. Neįmanoma pagaminti dviejų vienodų papuošalų iš dervos su augalų ar vaisių žievelių inkliuzais, nes vien be silikoninių formų gaminant papuošalą rankomis jis įgyja unikalią formą, o įliejant augalų motyvus jie niekuomet nenugula į papuošalo vidų vienodai. Todėl ir kiekvienas rankų darbo papuošalas yra išskirtinis, nepakartojamas.