Pasirinktas siuntimas:
Lietuvoje
Meniu
Išskirtinumai

Pasirūpinkite savo namų interjeru neišleisdami milžiniškų pinigų. Čia rasite visko ko reikia, kad jūsų namai spindėtų, o jūsų svečiai bei namiškiai jaustųsi jaukiai ir patogiai. Visos prekės pagamintos Lietuvoje, atsižvelgiant į vyraujančias tradicijas ir madas.

Namai – mūsų tvirtovė, o į jaukius, skoningus, mylimomis detalėmis pripildytus ir išpuoselėtus namus norisi grįžti. Keletą metų šalį kausčius karantinui, žmonėms tapo itin svarbu susikurti jaukumą, gerbūvį, nes būtent namuose praleidome visą savo darbo laiką bei laisvalaikį, šventes.

Namų jaukumą dažniausiai kuria ne sienos, lubos ar baldai, bet skoningai suderintos interjero detalės, smulkmenos, dekoracijos namams.

Lietuviskapreke.lt puslapyje – išskirtinės, madingos lietuvių kūrėjų prekės namams. Čia savo namų interjeru galima pasirūpinti ne tik neišleidžiant daug pinigų, tačiau ir unikaliai, tvariai, natūraliai. Be to, prekes tikrai lengva derinti tarpusavyje.

Namų dekoras priklauso nuo Jūsų namų interjero, vyraujančių spalvų bei stiliaus. Mūsų parduotuvėje dekoro elementų ras ir natūralistai, ir klasikinio stiliaus mylėtojai, ir modernizmo šalininkai.

Ypač lengva namų jaukumą kurti su natūraliomis žvakėmis, padėklais, stalo padėkliukais ir takeliais, paveikslais, moderniais ir išskirtiniais sieniniais laikrodžiais, kurių parduotuvėje tikrai gausu. Čia rasite nuo natūralių, medinių, iki marmurinių padėklų, akmenėlius ar uogas ir vaisius primenančių žvakių, standartinių paveikslų, macrame technikos, medinių paveikslų ar net rėmų su stabilizuotais augalais, kurie papuoš gamtos mylėtojų namus.

Kiekvienų namų jaukumo jausmą sustiprins ir austas kilimas ar biožidinys, kuris ne tik šildys, bet ir pripildys namus šviesos ilgais šaltojo sezono vakarais.

Kad namuose būtų ne tik jauku, bet netrūktų ir švenčių bei svečių juoko, pas mus galite pasirūpinti ir indais, puodeliais, cukrinėmis, dubenims salotoms ar vaisiams, o išsikėlusiems tikslą nešvaistyti maisto, jį apsaugos populiariosios bičių vaško drobelės.

Na, o kokie namai be poilsio ir gražių sapnų? Įsigykite, o gal ir artimiesiems padovanokite sapnų gaudykles, kurios taps pagrindiniu Jūsų miegamojo akcentu.