Grąžinimas | Lietuviška prekė
Naršydami šioje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Sužinokite daugiau
Gerai

14 dienų grąžinimo garantija

Iš  pirkimo-pardavimo taisyklių:

6. Grąžinimas ir pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymas

6.1. Pasinaudoti pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymo teise numatytas 14 (keturiolikos) dienų terminas, kuris skaičiuojamas nuo prekių pristatymo dienos.

6.2. Tam tikroms prekėms (pavyzdžiui, kokybiškos kosmetikos prekės) gali būti taikomos grąžinimo sąlygų išimtys, kurias Pardavėjas turi nurodyti prekių aprašyme. Tokioms prekėms pretenzijos dėl grąžinimo priimamos tais atvejais, kai gautos prekės neatitinka užsakymo turinio.

6.3. Pirkėjas per 14 dienų turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties. Apie tai Pirkėjas turi pranešti užpildydamas internetinę formą, kurią gali rasti puslapyje https://www.lietuviskapreke.lt/grazinimo-forma. Šioje formoje pirkėjas nurodo užsakymo numerį ir priežastį, dėl kurios atsisako pirkimo-pardavimo sutarties. Pardavėjas, gavęs užklausą dėl prekių grąžinimo, susisiekia su Pirkėju dėl tolimesnių veiksmų.

6.4. Grąžinti Prekes Pirkėjas gali per kurjerių tarnybą arba Pardavėjo nurodytu adresu. Jeigu prekė grąžinama per kurjerių tarnybą, ji turi būti tinkamai supakuota, kad nebūtų pažeista siuntimo metu, o siuntos sekimo numeris el. paštu turi būti perduotas Pardavėjui.

6.5. Prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

6.6. Pardavėjas, turi teisę negrąžinti pinigų už Prekes, kurios buvo grąžintos su trūkumais, atsiradusiais dėl Pirkėjo kaltės (pvz. buvo nurodytas netinkamas adresas, prekės buvo netinkamai supakuotos, prekės buvo prarastos ar sugadintos grąžinimo metu).

Naujienlaiškis

Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!

Siunčiame ne daugiau nei vieną laišką per savaitę.