Pasirinktas siuntimas:
Lietuvoje
Meniu
Išskirtinumai

Tinklaraštis pirkėjams

Kaklo papuošalai: kaip išsirinkti, derinti ir puoštis

Kai kaklo papuošalų pasirinkimas toks didelis, ar tikrai lengva išsirinkti, derinti ir pritaikyti prie savo garderobo? Jei jums atrodo, kad išsirinkti kaklo papuošalą sudėtinga, pateiksime penkis punktus, kuriuose, galbūt, atpažinsite save ir lengviau išsirinksite aksesuarus kasdieniam bei šventiniam įvaizdžiui.

2022.03.17, Patarimai

Rankų darbo papuošalai: 5 svarbiausios taisyklės, padėsiančios išsirinkti

Kiekviena moteris tikrai mėgsta puoštis bent pačiais smulkiausiais rankų darbo papuošalais ir kitais aksesuarais. Juk neįsivaizduojate nei vienos moters be rankinės ar kuprinės, šalio, smulkaus žiedelio ar auskarų. Tik iš pažiūros atrodo, kad papuošalus išsirinkti, o juo labiau suderinti, nėra sudėtinga. Jei norite išskirtinumo, lengvumo pojūčio, visus papuošalus ir aksesuarus teks rinktis ir derinti skrupulingai.

2022.02.07, Patarimai

Idėjos namų jaukumui: dekoruokite tvariai, madingai ir nebrangiai

Namų stiliui bei jaukumui svarbios ne tik mėgiamos sienų ar grindų spalvos, medžiagų kokybė, erdvė, patogūs ir madingi baldai. Tikrąjį savų namų jausmą sukuria apgalvotas namų dekoras, kuris atspindi jūsų asmenybę. Tad kaip išsirinkti dekoracijas namams, kad jie būtų stilingi, jaukūs, madingi, bet netektų išleisti krūvos pinigų?

2022.01.18, Patarimai

Renkamės rankų darbo kuprinę: 5 dalykai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį

Sutikite, išsirinkti kuprinę ar rankinę suaugusiam žmogui ne ką lengviau, nei nupirkti visus metus turėsiančią tarnauti kuprinę moksleiviui. Kuprinių pasiūla tikrai didelė, todėl nesunkiai gali susisukti galva. Ypač jei norite gero, ilgai tarnausiančio aksesuaro. Taigi ką reikėtų apsvarstyti renkantis gerą, kokybišką kuprinę?

2021.12.15, Patarimai