Apie Lietuviškaprekė.lt | Lietuviška prekė
Kategorijos

Autentiškumas ir kokybė

Lietuviškaprekė.lt – tai internetinė prekyvietė, kurioje galite rasti unikaliausias, plataus profilio Lietuvos gamintojų prekes.

Mūsų tikslas yra išsaugoti ir skatinti Lietuvos smulkiųjų verslininkų, menininkų ir amatininkų kūrybiškumą bei suteikti jiems visas galimybes dalintis savo darbais. Įkvėpta žmonių ir jų kūrybiškumo, Lietuviškaprekė.lt padeda kokybiškiausiems rankų darbo dirbiniams atrasti tinkamiausius namus.

Kaip tai veikia?

Mūsų internetinė prekyvietė yra atvira visiems pirkėjams ir pardavėjams, kurie remiasi tvariomis vertybėmis bei aukščiausiais kokybės standartais. Paprasta ir greita registracija, maži mokesčiai ir tiesioginis ryšys su pirkėjais visiems užtikrina pačias geriausias patirtis.

Kaip tai veikia?

Saugumas garantuotas

Mes suprantame savo atsakomybę prieš visus vartotojus ir naudodami pačias naujausias technologijas, užtikriname išskirtinį duomenų saugumą. Apsipirkimas mūsų platformoje atitinka aukščiausius saugumo ir privatumo standartus, su kuriais galite plačiau susipažinti čia. Paprasta ir greita registracija, maži mokesčiai ir tiesioginis ryšys su pirkėjais visiems užtikrina pačias geriausias patirtis.

Saugumas garantuotas

Išskirtiniai patogumai pardavėjams

Mes gerbiame ir vertiname visus kūrėjus, verslininkus ir amatininkus, todėl savo platformoje užtikriname daugiafunkcinę sistemą, mažus mokesčius, nuolatinę pagalbą ir išskirtinį dėmesį. Norite susikurti savo parduotuvę? Tai padaryti yra ypatingai paprasta.

Pradėkite prekybą
Išskirtiniai patogumai pardavėjams

Išskirtinė patirtis pirkėjams

Patogi ir funkcionali paieškos sistema leis jums lengvai atrasti pačias unikaliausias prekes, kurių nėra niekur kitur. Mes didžiuojamės ir pasitikime savo pardavėjais, iš kurių kiekvienas įneša naujų idėjų ir praplečia prekių asortimentą.

Apsipirkite jau dabar!
Išskirtinė patirtis pirkėjams