Pasirinktas siuntimas:
Lietuvoje
Meniu
Išskirtinumai

Autentiškumas ir kokybė

Lietuviskapreke.lt – tai unikali platforma, kurioje susitinka išskirtinių prekių kūrėjai bei kokybę vertinantys pirkėjai. Mums svarbu autentiškumas ir lokalumas, todėl renkamės tik lietuviškus produktus. Namų dekoras, rankų darbo kuprinės, papuošalai, apranga ir avalynė.... - viską galite rasti pas lietuviškaprekė.lt

Kiekviena prekė, kurią čia rasite, pasakoja savo ir už jos slypinčio žmogaus istoriją. Kiekvienas pirkėjas, kuris užsuka pas mus, vertina rankų darbą ir mielai prisideda prie lokalaus verslo klestėjimo. O juos visus vienija kūrybiškumas bei noras gyventi tvariau ir atsakingiau.

Atrask nepaprastas lietuviškas prekes su mumis

Lietuvoje gausu ypatingų kūrėjų, apie kuriuos dažnai pamirštame ar net nežinome. Bet tu gali pakeisti šią situaciją. Apsipirkdamas lietuviskapreke.lt, tu ne tik paremsi vietinius kūrėjus – čia taip pat gausi unikalų ir kokybišką produktą, pagamintą mūsų šalyje. Čia atrasi tvarių, vietinių gamintojų sukurtų alternatyvų savo jau pamėgtiems daiktams, o kartu galėsi išbandyti ką nors naujo ir netikėto.

Pavyzdžiui, ar žinojai, kad Kauno rajone yra įsikūrusi nedidelė įmonė, gaminanti traškius svirplių užkandžius? O apie Vilniuje gaminamus daugkartinio naudojimo popieriaus krepšelius, kurie atsparumu prilygsta odai? Mūsų svetainėje tavęs laukia ir daugiau atradimų – užsuk apsidairyti ir džiaukis produktais, pasakojančiais unikalias istorijas.

Apsipirkite jau dabar!
Išskirtinė patirtis pirkėjams

Kuri ar gamini? Metas dalintis

Esi kūrybiškas ir išradingas, o savo idėjas paverti konkrečiais produktais? Tuomet mums tikrai pakeliui. Prisijunk prie lietuviskapreke.lt platformos ir pasidalink savo kūryba su plačia auditorija – auditorija, kuri supranta, kad už kiekvieno daikto slypi žmogus, o už jo – išskirtinė istorija.

Prisijungęs prie šios bendruomenės, visą laiką galėsi skirti kūrybai ir gamybai, nesijaudindamas dėl papildomų kanalų ieškojimo ir pirkėjų pritraukimo – tai mes padarysime už tave. Laukiame tavęs lietuviskapreke.lt nepriklausomai nuo to, ką ir kiek kuri – mums svarbiausia kokybė, unikalumas ir lietuviškumas.

Pradėkite prekybą
Išskirtiniai patogumai pardavėjams

Kaip tai veikia?

Mūsų internetinė prekyvietė yra atvira visiems pirkėjams ir pardavėjams, kurie remiasi tvariomis vertybėmis bei aukščiausiais kokybės standartais. Paprasta ir greita registracija, maži mokesčiai ir tiesioginis ryšys su pirkėjais visiems užtikrina pačias geriausias patirtis.

Kaip tai veikia?

Saugumas garantuotas

Mes suprantame savo atsakomybę prieš visus vartotojus ir naudodami pačias naujausias technologijas, užtikriname išskirtinį duomenų saugumą. Apsipirkimas mūsų platformoje atitinka aukščiausius saugumo ir privatumo standartus, su kuriais galite plačiau susipažinti čia. Paprasta ir greita registracija, maži mokesčiai ir tiesioginis ryšys su pirkėjais visiems užtikrina pačias geriausias patirtis.

Saugumas garantuotas