Pasirinktas siuntimas:
Lietuvoje
Meniu
Išskirtinumai

Čia atrasite viską nuo plaukų aksesuarų ir riešinių iki Pin ženkliukų ir raktų pakabukų. Net ir pati smulkiausia detalė ar aksesuaras gali perteikti jūsų emocijas ir asmenybę, todėl yra itin svarbu išsirinkti šiuos dalykus įvertinus teikiamą kokybę, transliuojamas vertybes ir kainos patrauklumą. Mūsų siūlomi rankų darbo aksesuarai užtikrins unikalumą.

Stilistai vienbalsiai sako, kad kol žmogus yra be aksesuarų, tol jis yra tarsi nuogas – jo įvaizdis nėra iki galo užbaigtas. Įvairios detalės, smulkūs ir stambesni aksesuarai mums suteikia tiek išskirtinį stilių, tiek šildo ir saugo sveikatą.

Pradėkime nuo to, kad svarbiausias mūsų lietuviško oro aksesuaras greičiausiai yra šalikas. Daugiau nei šešis metų mėnesius jis mums yra pati reikalingiausia stiliaus detalė. Lietuviskapreke.lt galite išsirinkti itin kokybiškas, stilingas kaklo movas iš merino vilnos, moheros ir šilko, kašmyro. Tokios medžiagos jus apgaubs, šildys ir suteiks nepaprastą jaukumo jausmą.

Neapsieisite ir be kepurių bei pirštinių, ypač jei mėgstate aktyvų laisvalaikį gamtoje, ilgus pasivaikščiojimus. Galite įsigyti lengvų vilnos ar medvilnės kepurių, kurios yra išties šiltos ir kokybiškos, o kai kurios iš jų puoštos šviesą atspindinčiais baltiškais raštais, tad saugos jus ir tamsiu paros metu.

Jei vyrai labiau skeptiškai žiūri į aksesuarus, tai tikrai nei vienas neliks abejingas kokybiškam, subtiliai, tačiau prabangiai atrodančiam diržui. Rankų darbo natūralios odos diržai gali tapti pagrindine stiliaus detale, mėgstamiausiu vyro aksesuaru, o tuo pačiu ir geriausia dovana, jei niekaip neapsisprendžiate, ką padovanoti.

Bene populiariausi šiuo metu yra šilkiniai plaukų aksesuarai. Dauguma moterų įvertino, kad šilkinės plaukų gumytės yra ne tik stilingos, tačiau ir saugančios bei puoselėjančios plaukus, išlaikančios juos sveikesnius, nelūžinėjančius. Šilkiniai plaukų lankeliai gali tapti kasdieniu aksesuaru arba šventinės šukuosenos akcentu.

Na, ir, žinoma, kalbant apie aksesuarus reikėtų nepamiršti paių smulkiausių – sąsagų, įsegamų ženklelių, kaklaraiščių segtukų. Tokios mažos detalės tikrai prisideda prie bendro įvaizdžio. Ženkliukais galima puošti kuprines, rankines, švarkus, striukes, vaikų kepures, o daug keliaujantys jais puošia lagaminus. Ženklelis gali tapti puikia nedidele dovana įvairių profesijų atstovams. Na, o norint nudžiuginti solidų vyrą, sąsagos gali tapti pačia geriausia staigmena.