Pasirinktas siuntimas:
Lietuvoje
Meniu
Išskirtinumai

Lietuviški ir unikalūs namų dekoro produktai, pagyvinantys kiekvieno namų interjero atmosferą. Sušildykite savo namus.

Jaukiems ir saviems namams, į kuriuos būtų gera sugrįžti po dienos darbų, svarbi kiekviena, net menkiausia detalė. Sienų spalvos, tapetai, šviestuvai, kilimas ar sofa yra tik namų pagrindas. Tokie daiktai nesukurs jums išskirtinio jaukumo. Galutinį paveikslą namuose sukurs namų dekoras ir interjero dekoro detalės, kurių puslapyje lietuviskapreke.lt – tikrai gausu.

Jei jūsų namuose trūksta šilumos pojūčio, jį sukurkite su mūsų siūlomais biožidiniais. Tai taps ne tik jaukiu akcentu, bet ir pagrindine jūsų namų puošmena.

Rankų darbo, tvarūs ir išskirtiniai daiktai namams nebūna blizgus kičas, todėl kuria ypatingą vaizdą, rafinuoto natūralumo pojūtį, o tuo pačiu visos prekės dera tarpusavyje, yra žemiškų spalvų, todėl išsirinkti labai paprasta.

Pavyzdžiui rankų darbo žvakės jus džiugins ne tik išskirtinumu, bet ir natūralia sudėtimi, kuri yra draugiška sveikatai. Kad žvakės kaitra nesugadintų mylimo stalo – išsirinkite ir padėkliuką. Jie šiuo metu yra bene populiariausia namų dekoro detalė, o kompozicijos padėkle gali keistis pagal metų sezonus. Veltinio padėkliukas stalui, padėklas, keletas žvakių ir marmurinės dėžutės, tarnaujančios net kaip saldaininės, papuoš kavos staliuką ar valgomojo stalą ir taps praktišku akcentu.

Dievinantys gamtą taip pat gali džiaugtis. Jūs tikrai rasite šį tą natūralaus. Pavyzdžiui macrame technika sukurtas sapnų gaudykles, sienų dekoracijas su šakelėmis ar paveikslus iš stabilizuotų samanų. Tokie darbai papuoš tiek svetainės erdvę, tiek miegamąjį. Šalia galima derinti žvakides iš medžio ar akmens masės sieninį laikrodį, keramikinius indus ir vazeles su augalų motyvais.

Ir svarbiausia, šalia visų interjero dekoro detalių, nepamirškite įsigyti labiausiai jums tinkančio savo namų kvapo – juk kvapas pirmasis pasitinka lauktus svečius, dar nespėjus pamatyti visų kitų jūsų namų dekoro elementų.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti paveikslus, kurie tiks prie mano namų dekoro?

Kadangi jūsų namų dekoras atspindi jūsų asmenybę, paveikslas irgi turėtų būti „apie jus“. Jei interjeras bei namų dekoras šiltas ir jaukus, rinkitės mūsų medinius paveikslus iš Cozywood. Jų kolekcijoje rasite net ir Mažąjį Princą! Tokie paveikslai jaukūs, spalvingi, puikiai tinka tiek vaikų kambaryje, tiek šalia šeimos nuotraukų. Jei namų dekoras klasikinis, nevengiate spalvų, o gal jų kaip tik trūksta ir sienas puošėte baltai, galite rinktis siuvinėtus paveikslus. Po stiklo rėmu esantis siuvinėtas kūrinys atrodo visai kaip tapytas! Jei esate linksma, šmaikšti asmenybė, o jūsų namai „gyvi“, jums puikiausiai tiks posteriai. Mūsų internetinėje parduotuvėje galėsite užsisakyti personalizuotą posterį, pavyzdžiui su savo mažylio metrikais ir žvaigždynu. Posteris ne tik puoš namus, bet ir turės prasmę jūsų šeimai. Gamtos mylėtojams, o gal būt interjere turintiems šiuo metu madingos žalios spalvos, galime pasiūlyti unikalius kūrinius – stabilizuotų augalų kompozicijas rėmeliuose. Tai bus tarsi gyvybė ant jūsų sienos.

Kokias prekes rekomenduojate kiekvienam namų dekorui?

Žinoma, pirmiausia rekomenduojame kokybišką, unikalų bei itin praktišką dekoro elementą – sieninį laikrodį. Jis tikrai pasitarnaus kiekvienuose namuose, o stilingas, vienetinis, rankų darbo laikrodis atstos ir puošybos elementą. Šiuo metu kiekvieniems namams galime rekomenduoti padėklus. Juose pagal skirtingus metų laikus galėsite susikurti kompozicijas, kurios puoš ir stalą, ir kartu visą svetainę. Mūsų parduotuvės gamintojų siūlomi padėklai yra itin subtilūs, todėl jie bus pritaikomi skirtingiems dekoravimams. Šalia padėklų siūlome įsigyti įvairaus aukščio ir dydžio, tarpusavyje derančių žvakių. Jų turėtų būti kiekvienuose jaukiuose namuose. Bene universaliausia ir reikalingiausia rekomenduojama prekė namams, kuri nėra brangi, tačiau puošia stalą, gelbsti serviruojant šventines vaišes – padėkliukai-polėkštės. Jų tarp mūsų prekių namams internetu rasite įvairių spalvų bei medžiagų, todėl tikrai lengvai pritaikysite savo interjerui bei vaišių stalui.

Kokias spalvų kombinacijas išbandyti namų dekorui?

2022 metų tendencijos rodo, kad interjere turėtų puikuotis karališka žalia spalva. Tinkami ir jos atspalviai – samanų žalia, chaki. Dizaineriai su šia spalva rekomenduoja derinti aukso, sidabro spalvą, marmurą, baltą spalvą bei augalų motyvus baltame pagrinde. Vadinasi, jei namuose turite žalią sofą ar akcentinę žalią sieną, namų dekorui galite rinktis šių spalvų prekes. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite marmuro padėklų, biožidinių, aukso spalvos dekoracijų namams internetu. Taip pat dekoracijų su augalų motyvais. Visada madinga lieka ir klasika – juoda ir balta spalvos. Šiomis spalvomis lengva dekoruoti namus net ir ne profesionalams, tačiau turite atkreipti dėmesį į namų stilių ir pagal jį rinktis stambesnį ar smulkesnį, modernų ar klasikinį dekorą. Puikiai interjere derės ir balta bei ruda, o greta jų auksinė, kreminė spalva. Pavyzdžiui šalia rudos odos galite drąsiai rinktis liną, pintus elementus. Pavyzdžiui mūsų internetinėje parduotuvėje esančią įspūdingą sienos dekoraciją „Miško kasos“. Dar vienas prabangus spalvų derinys – juoda ir auksinė. Greta tokio derinio namuose būtinai turi būti šilumos ir žvakių šviesos.

Kokias prekes namams siūlote?

Musų parduotuvėje siūlome įsigyti dekoracijas namams internetu. Visos jos pagamintos Lietuvoje, didžioji dalis – rankų darbo. Siūlome tvarios gamybos, tvariose pakuotėse pakuojamus rankų darbo dekoro elementus. Taip pat galite rasti alpakų vilnos patalynės, pledų, padėklų bei stalo padėkliukų. Turime prekių vaikams, moterims, vyrams bei šeimai. Galima rasti išskirtinių Kalėdinių dekoracijų, eglutės žaisliukų. Ieškantiems išskirtinių dovanų, galime pasiūlyti krikštui skirtus paveikslus, dekoracijas naujakuriams, taupykles, pieštukines vaikams. Mūsų parduotuvės išskirtinumas – čia galima įsigyti prekių namams, kurios sukurtos įdarbinant socialiai jautrias visuomenės grupes, vietines bendruomenes, taip pat tautinio paveldo prekių. Gaminiai kuriami tvariai, saugant gyvūnus, be atliekų, tausojant bioįvairovę. Gausu prekių iš vietinių žaliavų.

Kokias namų dekoracijas rinktis norint skurti šiltą namų atmosferą?

Jau patys žodžiai „šilta atmosfera“ diktuoja, kad reikia rinktis šiltas spalvas, keletą šviesos šaltinių – ne tik šviestuvą, tačiau ir stalinę lempą ar toršerą, ne vieną skirtingo dydžio žvakę. Žvakės liepsna visada sukuria pirminį šiltą namų jaukumą. Rinkitės žvakes be sunkių indų, natūralias, jos suteiks lengvumo pojūtį. Be žvakių galite rinktis ir mūsų parduotuvėje esančius biožidinius. Ant stalo pastatomas židinys namams pridės jaukumo ypač šaltuoju metų laiku. Šiltą namų atmosferą nesunkiai sukursite ir jaukiais, šviesių spalvų, pozityviais paveikslais, miegančių rožių dėžutėmis, smilkalinėmis, vazelėmis, padėkliukais bei kitais apgalvotais namų dekoro elementais. Sukursite švelnaus šeimininko prisilietimo įspūdį, todėl šeimos namų atmosfera bus šilta ir jauki.

Kokie yra pagrindiniai namų dekoro stiliai?

Namų dekoras ir jo stilius yra išties nemažai. Lietuvių namuose vis dar populiarus išlieka skandinaviškas stilius, minimalistika, žemės tonai, neįmantrūs, natūralūs dekoro akcentai. Į topus dabar veržiasi kiek grubokas industrinis stilius. Aukštesnių lubų, grubesnių detalių namams tinka metalinis, betoninis, keramikinis namų dekoras, didelės vazos. Ekspresyviems žmonėms ir spalvingiems namams verta rinktis eklektiką. Čia spalvingų detalių niekada nebus per daug, todėl šis namų dekoro stilius tinka tiems, kurie negali apsistoti ties vientisu namų stiliumi arba mėgsta kuo įvairiausius rankų darbo namų dekoro gaminius. Panašus į eklektišką dekorą yra boho stilius. Tokį stilių pastaruoju metu itin pamėgę fotografai, kurie boho stiliumi puošia savo studijas. Jam taip pat būdingos spalvos, tačiau artimesnės augalijai, todėl tokiems namams drąsiai galima rinktis žalią, lino spalvą, žalių augalų motyvus, pintas dekoracijas. Mid-century stilius labai tinka tiems žmonėms, kurie turi įvairiausių šeimos relikvijų, mėgsta retro stiliaus daiktus, baldus prikelia naujam gyvenimui. Prie tokio interjero stiliaus labai tinka keraminiai glazūruoti dirbiniai, aukso detalės.

Ar jūsų siūlomos rankų darbo dekoracijos namams yra ilgaamžės?

Tarp viso rankų darbo dekoracijų namams pasirinkimo, mūsų internetinėje parduotuvėje siūloma betono, keramikos dirbinių. Iš keramikos pagaminti puodeliai, dubenys, vazos, žvakidės, muilinės ar šaukšto laikikliai tarnaus išties labai ilgai. Visų pirma todėl, kad pagaminti iš tvirtos medžiagos, taip pat gaminti rankomis, atsakingai ir kruopščiai jungiant siūles bei detales. Betono rankų darbo dekoracijos namams, tokios kaip žvakidės, dubenys, sieniniai laikrodžiai, vazonai ar padėklai, ko gero, bus pačios ilgaamžiškiausios, kokias galėtumėte surasti, tad tikrai galėsite perduoti šiuos namų puošybos elementus kaip relikviją ateities kartoms. Na, ir žinoma, metalas. Įsigiję metalinius padėklus, malkų ar vazonų laikiklius arba kitus namų dekoro elementus, galėsite būti tikri, kad šie jums tarnaus ir puoš namus ištisus dešimtmečius.

Ar turite ekologiškų dekoracijų namams?

Taip, rankų darbo gaminiai, namų dekoro prekės dažniausiai gaminamos tvariai, taip pat didelė dalis jų yra ekologiškos. Tokių gaminių tikrai gausu tarp mūsų prekių namams internetu pasirinkimo. Pas mus galite rasti ekologiškai pagamintų paveikslų be stiklo, kurie papuoš jūsų namų interjerą ir primins pasakos elementus. Tokie paveikslai itin mėgiami vaikų kambariuose. Populiariausias, vienas perkamiausių ekologiškų produktų mūsų elektroninėje parduotuvėje yra ekologiškos sojų vaško žvakės. Masinei žvakių gamybai dažniausiai naudojamas parafinas ir sintetiniai kvapikliai, kurie degdami skleidžia žmonėms pavojingas medžiagas, o štai natūralios sojų vaško žvakės, puoštos ir kvepintos natūraliais augalais, yra ekologiškos ir draugiškos sveikatai. Taip pat pas mus galite rasti net ekologiškų kilimų, keramikos gaminių, prabangių biožidinių bei ekologiškų veltų padėklų. Pasirinkimas išties platus!

Kaip išsirinkti namų dekoro stilių?

Dekoracijas namams išsirinkti labai paprasta. Tereikia atkreipti dėmesį į savo namų stilių ir vyraujančias spalvas. Jei jūsų namuose vyrauja prabangi klasika – rinkitės stiklinius, elegantiškus dirbinius, paauksuotas skulptūrėles, prabangiuose buteliukuose išpilstytus namų kvapus, marmuro ar jo imitacijos padėklus, vazeles su kutais. Jei jūsų namai skandinaviško stiliaus, pastelinių spalvų, su vyraujančiais medžio akcentais, jums puikiausiai tiks linas. Rinkitės macrame technika pagamintus paveikslus, nertus stalo padėklus, jaukius pledus bei linines rankų darbo staltieses. Šiam namų dekorui puikiai tiks žemės, betono spalvos dubenys bei padėklai, taip pat ir rankų darbo žvakės. Jei norite įnešti interjerui daugiau spalvų, pasirinkite pledą ar pagalvėlę kaip pagrindinį akcentą. Šiuo metu labai populiarus urban arba pramoninio stiliaus interjeras. Prie jo taip pat labai dera linas, keramika, metalinės dekoracijos. Pasirinkite didžiulį lininį gėlių vazono laikiklį, urban stiliaus sieninį laikrodį – jie taps pagrindiniais dekoro elementais. Svarbiausia, rinkitės kokybiškas ir išskirtines prekes namams, kad jos ilgai tarnautų, būtų tvirtai ir tvariai pagamintos.

Kokios yra naujausios namų dekoro tendencijos?

Kalbant apie naujausias namų dekoro tendencijas, svarbiausia paminėti jaukumą suteikiančias smulkmenas. Šiuo metu itin populiarios dekoracijos namams yra dekoratyviniai padėklai, kuriuose galima sukurti kompozicijas iš žvakių, vazų, bei jose „pamerktų“ nevystančių gėlių. Į tokius padėklus galima kurti kompozicijas pagal metų laikus, jos papuošia stalą, o kartu ir visą svetainę. Šalia padėklo atkreipkite dėmesį ir į rankų darbo žvakes. Jos, ypač vėsiuoju sezonu, yra tikra namų puošmena ir nepamainoma namų dekoro detalė. Žvakes galite rinktis tiek pagal vyraujantį namų stilių, tiek pagal spalvas ar mėgstamiausius kvapus. Šiuo metu labai populiarios sojų vaško žvakės, kurios yra gerokai saugesnės aplinkai ir jums. Visada namų puošmena, atstojančia net paveikslą, gali tapti išskirtinis laikrodis. Žvalgydamiesi dekoracijų namams internetu, atkreipkite dėmesį ir į išskirtinius dubenis, kurie papuoš virtuvę ar valgomąjį, tarnaus kaip vaisių ar saldėsių padėklas. Indams šiuo metu taip pat skiriama daug dėmesio. Rinkitės išskirtines prekes namams internetu, nes čia jos žymiai pigesnės nei įvairiose mugėse, o pasirinkimas – gerokai didesnis.