Pasirinktas siuntimas:
Lietuvoje
Meniu
Išskirtinumai
  1. Visos kategorijos
  2. Papuošalai ir aksesuarai
  3. Rankinės, kuprinės, dėklai
  4. Rankinės

Rankinės

Kokie aksesuarai gali papuošti moteris labiau, nei rankinės? Jau seniai praėjo laikai, kai moteris turi vieną universalią rankinę ir nekintantį stilių. Moteris gali būti veikli, energinga, elegantiška, trapi, sportiška ir aktyvi, todėl ir rankinių jai gali prireikti kuo įvairiausių.

Jei iš tiesų visais gyvenimo atvejais norisi jaustis ypatingai ir išskirtinai, verta rinktis rankų darbo rankines. Lietuviskapreke.lt rankų darbo rankinių pasirinkimas išties didelis. Trapiam ir elegantiškam įvaizdžiui galėsite rinktis labiausiai patikusią iš keliasdešimt delninių, aktyviam miesto gyvenimui puikiai tiks didelės rankinės. Atostogoms prie jūros ar keliaujant į egzotiškus kraštus galėsite išsirinkti paplūdimio rankines, kuriose tikrai tilps visi jūsų daiktai. Na, o norint išskirtinio įvaizdžio, tačiau laisvų rankų – galėsite įsigyti unikalias, nutapytas diržines!

Rankinės moterims, skirtos miesto gyvenimui, puikiai pasitarnaus keliaujant į darbą, nes jose tilps ir užrašinė, ir nešiojamasis kompiuteris, taip pat ir jūsų priešpiečiai bei vanduo. Čia sutalpinsite ir kosmetinę su higienos priemonėmis, kad visuomet atrodytumėte gaivi ir švytinti. Rankų darbo odines kosmetines taip pat galėsite įsigyti lietuviskapreke.lt.

Macrame technikos ar linines rankų darbo rankines moterims galėsite naudoti ir pasivaikščiojimui, ir kelionei į parduotuvę, taip pat ir atostogoms prie laisvalaikio aprangos. Jos neįtikėtinai talpios ir patvarios.

Eko odos rankų darbo rankinės ilga rankena nesunkiai transformuosis į delnines, todėl jas galėsite derinti ir prie vakarinės suknelės, ir prie nerūpestingo įvaizdžio susitikimui su draugėmis mieste. Spalvų paletė itin plati, tad galėsite pasirinkti nuo neutralių iki pačių ryškiausių, jūsų mėgstamiausių spalvų.

Na, ir, žinoma, klasika – odinės rankų darbo rankinės. Jos itin universalios, tiks visose gyvenimo srityse ir praturtins jūsų įvaizdį, suteiks rafinuotumo, elegancijos, prabangos prieskonį jūsų stiliui.