Pasirinktas siuntimas:
Lietuvoje
Meniu
Išskirtinumai

Naujienlaiškio gavėjų privatumo politika

Paskutinė atnaujinimo data:2021-05-10

MB „Pavojingos idėjos“ rūpinasi Jūsų informacijos apsauga. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo Bendrovėje.

1. Kaip turėčiau skaityti šią Privatumo politiką?

Šioje Privatumo politikoje bus atsakyta į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite kokių nors klausimų arba bet kuri iš šio pranešimo dalis yra neaiški, mes esame pasirengę Jums padėti, kaip aprašyta šios Privatumo politikos 8 skyriuje. Prašome atkreipti dėmesį, kad bet kokia žodžio „mes“ forma šioje Privatumo politikoje reiškia mūsų Bendrovę, kaip nurodyta Privatumo politikos 2 skyriuje.

2. Kas yra atsakingas už mano informacijos apsaugą? 

Mes esame: MB „Pavojingos idėjos“;
Mūsų juridinio asmens kodas yra: 304496867;
Mūsų adresas: Vilniaus g. 9-1, Vilnius;
El. pašto adresas: info@lietuviskapreke.lt.

3. Kodėl renkate informaciją apie mane?

Mes norime reklamuoti savo veiklą ir mūsų el. parduotuvėje parduodamas prekes – šiuo tikslu norime Jums siųsti savo naujienlaiškį.

4. Koks yra teisinis informacijos apie mane rinkimo pagrindas?

Naujienlaiškių siuntimui mes remiamės Jūsų sutikimu (BDAR 6 str. 1 d. a p.).

5. Ar dalinatės mano informacija su kitais subjektais?

Informacija apie Jus gali būti perduodama mūsų paslaugų teikėjams – el. pašto rinkodaros platformų, duomenų saugyklų paslaugų teikėjams.

6. Kiek laiko saugosite informaciją apie mane?

Informaciją apie Jus saugosime 3 metus arba iki sutikimo atšaukimo. Atkreipiame dėmesį, kad baigiantis numatytam trijų metų laikotarpiui galime paprašyti Jūsų pratęsti sutikimą ilgesniam laikotarpiui. 

7. Kokios mano teisės?

Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mus, kaip tai nurodyta 8 skyriuje. Atkreipiame dėmesį, kad šioms teisėms gali būti taikomos teisės aktų numatytos išimtys bei ribojimai.

 • pateikti prašymą susipažinti su turima informacija apie Jus, jei tvarkome Jūsų asmens duomenis, iš kurių galime nustatyti Jūsų tapatybę;
 • pateikti prašymą ištaisyti ar papildyti turimą informaciją apie Jus;
 • pateikti prašymą ištrinti apie Jus, kai:
  • Jūsų duomenis tvarkome sutikimo pagrindu;
  • Jūsų duomenis tvarkome neteisėtai;
  • Jūsų duomenys tvarkomi mūsų teisėto intereso pagrindu ir Jūs nuginčijate mūsų teisėtą interesą;
  • Jūsų duomenys nebėra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, kuriems jie buvo renkami;
 • mums taikoma teisinė prievolė ištrinti informaciją apie Jus;
 • pateikti mums prašymą apriboti apie Jus turimos informacijos tvarkymą kai ginčijate duomenų tikslumą ar prieštaraujate duomenų tvarkymui, nesutinkate, kad būtų ištrinti neteisėtai tvarkomi Jūsų duomenys, ar duomenų Jums reikia, siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus;
 • pateikti prašymą išeksportuoti Jūsų duomenis jei duomenis mums pateikėte susistemintu, įprastai naudojamu formatu ir davėte sutikimą tokių duomenų tvarkymui arba turime tvarkyti šiuos duomenis siekdami įvykdyti sutartį su Jumis;
 • pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (daugiau informacijos vdai.lrv.lt).

Atkreipiame dėmesį, kad negalite pasinaudoti teise nesutikti su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, kadangi šia teise galima pasinaudoti tik tais atvejais, kai asmens duomenys tvarkomi teisėto intereso pagrindu (BDAR 6 str. 1 d. f p.), o mes Jūsų asmens duomenų tvarkymui remiamės Jūsų sutikimu (BDAR 6 str. 1 d. a p.).

8. Kaip galite man padėti?

Jeigu Jūs turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, susijusių su tuo, kaip mes renkame, naudojame ir saugome duomenis apie Jus, mes esame pasirengę Jums padėti. Jei Jums reikalinga mūsų pagalba, prašome kreiptis el. paštu info@lietuviskapreke.lt.