Jesmonito rankų darbo padėkliukas
Padėklas gali būti puikiu akcentu Jūsų interjere. Galima naudoti kaip dėkliuką smilkalams, papuošalams, laikrodžiams ir t.t.
Kodėl gi nepapuošus savo kavos, naktinio ar tualetinio staliuko mūsų rankų darbo padėkliukais, pagamintais iš Jesmonito. Šie padėkliukai puikiai tinka laikyti žvakes, kvepalus, difuzorius, papuošalus, raktus, niekučius ir kt.
Matmenys: Ilgis 18cm x plotis 9,5cm x aukštis 1,6cm.
Pagaminta iš JESMONITE medžiagos – tai tvari, aplinkai draugiška medžiaga, kuri yra atspari karščiui ir smūgiams.
Kiekvienas gaminys yra rankų darbo, išskirtinis, tad raštai nebus vienodi. Ant padėkliukų matomos skylutės nėra prekės defektas, tai gamybos metu susidarantys smulkūs nelygumai ir burbuliukai, kurie suteikia padėkliukui unikalumo ir išskirtinumo. Kadangi visi darbai padaryti rankomis, jiems būdingas netobulumas.Taip pat nežymiai gali skirtis spalvos ekrane ir realybėje.
Padėkliukai impregnuoti natūraliu vašku, kad būtų lengvesnė priežiūra. Taip pat visi gaminiai turi veltinio padukus, kad apsaugotų jūsų baldus nuo subraižymo.
Tinkama naudoti:
žvakėms, papuošalams, Palo santo lazdelėms smilkyti, namų kvapams ir kitoms interjero detalėms.
Naudojimo patarimai:
Netinkami naudoti ilgam sąlyčiui su vandeniu
Netinka sąlyčiui su maistu;
Negalima plauti indaplovėje ar naudoti mikrobangų krosnelėje;
Valyti sausa arba drėgna šluoste;
Nenaudoti abrazyvinių valiklių ar buitinės chemijos;
Jeigu neradote sau tinkamos spalvos, nedvejodami rašykite man žinutę. Paprastai atsakau iš karto arba per 12 valandų.