Mes naudojame slapukus
Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai. Siekiant pateikti pritaikytą informaciją bei pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Jei sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku su visais slapukais“. Jei nenorite duoti sutikimo ar norite pakeisti slapukų nustatymus, tai galite padaryti slapukų nustatymuose. Jūsų slapukų nustatymų pasirinkimai bus saugomi vienus metus. Plačiau skaitykite slapukų politikoje.
Sutinku
Slapukų nustatymai
Pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate priimti. Jūsų slapukų nustatymų pasirinkimai bus saugomi vienus metus. Galite atsisakyti slapukų įrašymo ar ištrinti juos iš savo naršyklės. Plačiau skaitykite slapukų politikoje.
Išsaugoti pasirinkimą
Sutinku su visais
Meniu
Specialūs pasiūlymai
Parduotuvės
Medus „Vasara“
-15%

Medus „Vasara“

Pardavėjas: Grimutų medus
Prekės ženklas: Grimutų medus
Išsiuntimas: 1-2 d.d.
Prekė negrąžinama.
Kaina: 4.60€ 5.40€

„Grimutų medus“ Ruduo – sodraus skonio, surinktas vasaros pabaigoje iš aplink esančių natūralių pievų, miškų bei grikių laukų. „Grimutų medaus“ bitynas įsikūręs atokiame, laukinės augalijos apsuptame Dzūkijos krašte.
– Medus surinktas Lietuvoje
– Vasaros medus (420 g)


Aprašymas
Pardavėjas

„Grimutų medus“ patvirtintas kaip nacionalinės kokybės produktas, VšĮ „Ekoagros“

TIRŠTUMAS IR SPALVA
Šviežias medus yra tirštas, tąsus, skaidrus, tačiau laikui bėgant sustandėja – kristalizuojasi. Kristalizavimasis – natūrali medaus savybė. Iš korių išsuktas medus kristalizuotis pradeda po kelių dienų ar net mėnesių. Šis procesas priklauso nuo medaus rūšies, jo laikymo sąlygų, taip pat nuo oro, kai nektaras buvo renkamas. Medaus spalva ir skonio intensyvumas priklauso nuo vyravusių augalų žydėjimo, iš kurių rinktas nektaras, ir nuo metų laiko, kada jis rinktas.

KAIP VARTOTI?
Medus gali būti vartojamas ir kaip maistas ir kaip vaistas. Jei medų norime vartoti kaip mikroelementų papildą organizmui, reikėtų medų vartoti atskirai, užsigeriant arbata. Medų tirpdyti vandenyje galima, tačiau, naudingosios savybės išlieka, esant 30°C – 35°C laipsnių vandens temperatūrai.

KAIP LAIKYTI?
Medus iš oro sutraukia ne tik vandenį, bet ir aplinkos kvapus, todėl svarbu medų laikyti sandariai uždarytą, saugoti nuo drėgmės, tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje nei 20°C laipsnių temperatūroje. Medaus negalima ilgai laikyti patalpoje su šildymo įranga. Nepriekaištingai išsukto ir tinkamai laikomo medaus kokybė gali nenukentėti 3 – 4 metus.

Produkto: 100g
Energinė vertė: 328,2 kcal
Riebalai: 0
iš kurių sočiosios riebalų rūgštys: 0
Angliavandeniai: 81,2
iš kurių cukrūs: 80,0
Skaidulinės medžiagos: 0
Baltymai: 0,4
Druska: pėdsakai

El. paštas: info@grimutumedus.lt
Telefono numeris: 864595652
MB „Pavojingos idėjos“, Vilniaus g. 9-1, LT-01102 Vilnius, Įmonės kodas: 304496867, info@lietuviskapreke.lt
Ši svetainė yra saugoma reCAPTCHA ir taikoma „Google“ privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos.
Privatumo politika Pirkimo-pardavimo taisyklės
© 2021. Visos teisės saugomos