Mes naudojame slapukus
Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai. Siekiant pateikti pritaikytą informaciją bei pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Jei sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku su visais slapukais“. Jei nenorite duoti sutikimo ar norite pakeisti slapukų nustatymus, tai galite padaryti slapukų nustatymuose. Jūsų slapukų nustatymų pasirinkimai bus saugomi vienus metus. Plačiau skaitykite slapukų politikoje.
Sutinku
Slapukų nustatymai
Pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate priimti. Jūsų slapukų nustatymų pasirinkimai bus saugomi vienus metus. Galite atsisakyti slapukų įrašymo ar ištrinti juos iš savo naršyklės. Plačiau skaitykite slapukų politikoje.
Išsaugoti pasirinkimą
Sutinku su visais
Meniu
Specialūs pasiūlymai
Parduotuvės
Raku karoliai

Raku karoliai

Pardavėjas: The Arts of Clay
Prekės ženklas: The Arts of Clay
Išsiuntimas: 1-2 d.d.
Liko tik: 1
Kaina: 60.00€

Raku technika išdegti rankomis formuoti karoliukai. Tai toks degimo būdas, kai aukščiausioje molio sukepimo temperatūroje iš krosnies yra traukiamas gaminys ir talpinamas į talpą su medžio pjuvenomis, ko pasekoje glazūros įgauna metalizuotą paviršių ir naturalų glazūros sutrukinėjimą, o neglazūruoti molio paviršiai įgauna juodą spalvą. Vieno karoliuko dydis apie 25 mm, skersmuo - 10 mm. Vėrinio ilgis nuo vieno galo iki kito - 47 cm plius 12 cm varinė grandinėlė ilgio reguliavimui.

Aprašymas
Pardavėjas

Medžiagos, technika:
Baltas, juodas moliai, glazūros, paprastas ir raku degimai, kaučiukas, vario spalvos bižuterinio metalo užsegimas.

El. paštas: theartsofclay@gmail.com
MB „Pavojingos idėjos“, Vilniaus g. 9-1, LT-01102 Vilnius, Įmonės kodas: 304496867, info@lietuviskapreke.lt
Ši svetainė yra saugoma reCAPTCHA ir taikoma „Google“ privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos.
Privatumo politika Pirkimo-pardavimo taisyklės
© 2021. Visos teisės saugomos