Pasirinktas siuntimas:
Lietuvoje
Meniu
Išskirtinumai
  1. Visos kategorijos
  2. Papuošalai ir aksesuarai
  3. Namai ir interjeras
  4. Namų dekoras
  5. Smilkalinės

Medinė smilkalinė su protėviškais raštais ir simboliais - Gyvybės Medis pusiausvyroje pirmapradžių pradų priešybėje

Pardavėjas: NARUTIS NAMATA
(18)
Prekės ženklas: NAMATA
Išsiuntimas: 2-10 d.d.
Kaina:59.63€ - 78.65€

Nebesirūpinkite krentančiais smilkalų pelenais ir jų valymu - orientuokitės į intencijas kvapiais dūmais tuoj kilsiančias. Simbolinė sistema su Gyvybės Medžiu centre, Šviesa ir Tamsa, žalčiais, erdvėlaikio tėkme, visą tai yra interpretatyvi išraiška iš pajautos psichologinei ir gamtinei Visumai ir be abejo - duoklės mūsų Šaknims. Pagaminta mažame Lietuvos kaimelyje siekiant paskatinti modernų žmogų integruoti archajišką išmintį - tai kas senųjų baltų palikta mums mirgančių raštų koduose. „Namata“ smilkalinės išpakavimas yra visai kita patirtis - kvapai, skirtingos tekstūros ir ranka rašytas asmeninis laiškelis, tik dalis to ką pabrėžia klientai ar iš jų dovanas gavę artimieji(osios).

Laikinai neturime.
Atsiėmimas Omniva paštomate
Siuntimas į kitas Europos Sąjungos šalis
Siuntimas į kitas ne Europos Sąjungos šalis
Aprašymas
Pardavėjas
Atsiliepimai

Sveikinimai, ieškantysis/ieškančioji,

Iškart atleiskite už nepasikuklinimą naudoti plačią ir vaizdingą kalbą, bet Jūs susidūrėte su vienu paprastu rankdarbiu apimančiu didelę paslaptį. Medinė smilkalinė su raštais gautais iš meditacijų mintyjant apie tai ką ir kaip mūsų pro-tėviai ir -motės patyrė gyvuodami tūkstančius metų vienpusiame priklausomybės santykyje su Gamta – visiška priešybė to santykio apie kurį kalbama dabar, kai žmogus yra gamtą lemiantis faktorius.

Gamta ir jos elementai, ciklai, dėsniai buvo stebimi žmonių nuo pat jų egzistavimo pradžios. Tame buvo pastebėtos aiškios ir nepaaiškinamos savybės reikiamos gyvybei užgimti ar šiai užgesinti, o tai tik žadino žmonių fantaziją, įvairius psichologinius patyrimus ir virsmus. Visose ankstyvuosiose kultūrose rasime įrodymų apie priemones padedančias perduoti šią gyvenimo buitinę ir mistišką patirtį iš kartos į kartą – užtikrinant balansą ir klestėjimą. Šią išmintį per laiko patirtį galime rasti ir išgyventi pakartotinai simboliniuose vaizduose, geometriniuose ir skaitiniuose ženkluose bei raštuose, šokiuose ir dainose. Kuo toliau eisime į istoriją ir žmogaus psichikos evoliucijos gelmes, tuo panašesnė tampa visų tautų simbolių kalba. Šie smilkalinės raštai ir simboliai yra primityvaus ir modernaus pasireiškimas – abiems bandant rasti ramybę ir integruoti visumą į vieną.

„Namata“ smilkalinės yra iš idėjos kurti savus ritualus, savas tradicijas čia savame krašte ieškant įkvėpimo savose šaknyse. Šie protėvių kultūros vėjai, tai nihilizmo priešprieša, kai į visas nacionalines vertybes žiūrima tik kaip į istorinio atsilikimo arba nevisavertiškumo požymius, tuo pat metu visa, kas svetima arba nauja, priima entuziastingai, nekritiškai.

Visą tai ir dar daugiau ką vienam vienu kartu nusakyti yra begalo sunku ar neįmanoma yra sudėta į šios smilkalinės rašto kosmologiją. Tai interpretatyvus pasaulio modelis nesiekiantis kažką įrodyti, o tik sužadinti susimąstymą, žingeidumą šaknims ir fantaziją dvasinei kelionei. Jame gausu simbolinių „raktažodžių“ į kuriuos, ir kurių tarpusavio santykius, reiktų žiūrėti kaip į idėjų žaidimą, tad imkime dalykimės mintimis, gyvenimais ir išgyvenimais.

Leiskimės žemyn, kad kiltume aukštyn.

LIETUVIŠKOS EKOLOGIJOS PRINCIPAS:

Smilkalinę kūriau su mintimi smilkalinę ir viską aplink ją susirinkti iš vietinių tiekėjų ir to ką visi rastume savo namuose. Medžio sendinimui naudojau namini tirpalą, o apsauginiam sluoksniui – vietinių bičių vašką maišytą su linų sėmenų aliejumi. Įpakavimui naudoju medžio drožles, kurias atiduoda dėdė dailidė, iš principo pakuotę vėliau galėsite ramiai išmesti ar panaudoti prakuroms . Smilkalinės gamyboje nenaudoju jokių klijų ar lipalų – viską tvirtai sulaiko vinys.

DYDIS: P/I/A: 7cm/23cm/4cm
- gaminama rankomis, galima minimali paklaida

KAS VIDUJE:
- Smilkalinė
- Lininis maišelis
- Savaime nukritusios pušies viršūnėlė
- Ranka rašytas vardinis sveikinimas (jei dovanojate smilkalinę, prašau įrašyti gavėjo(s) vardą papildomame laukelyje)
- 2 esamu metu mano mėgstami smilkalai, kad kvapai sklistų ir pas nepasiruošiusius
- Šusnis švarių kvepiančių pjuvenų

Smilkalinė tinka smilkalams ant pagaliukų ir storesniems „dhoop" tipo smilkalams.

Nėra dviejų vienodų smilkalinių, visos jos skirtingos paties medžio raštais ir atspalviais. Gaminamos mažais kiekiais - užsisakę smilkalinę, gali tekti palaukti kol ji bus pagaminta jums. Ačiū už pasitikėjimą kūryba.