Pasirinktas siuntimas:
Lietuvoje
Meniu
Išskirtinumai
  1. Visos kategorijos
  2. Papuošalai ir aksesuarai
  3. Namai ir interjeras
  4. Namų dekoras
  5. Žvakidės

Pagoniška Žvakidė / Smilkalinė iš Ąžuolo ir Degintos pušies – Pasaulio medžio žieduose įsisukūsi perkūniška jėga

Pardavėjas: NAMATA
(18)
Išsiuntimas: 1-2 d.d.
Kaina:42.00€ - 72.00€

NAMATA medinės žvakidės, tai įrankiai skirti būti pradiniu tašku tavo sakralios erdvės ir laiko sau. Be abejo, tai yra kūrybinė prigimtinės pajautos išraiška, tačiau simboliuose slypi racionali struktūra - pagoniška žvakidė iš ąžuolo ir degintos pušies vaizduoja mandalą iš pasaulio medžio žiedų (roželių), kurių centre simbolinis ir psichinis vyksmas, perkūniška jėga, pirmapradė šviesą. Pati žvakidės 3 dalių struktūra ir raštas talpina savyje kosmologiją, psichinės realybės koncepciją. Žvakidė atkeliauja greitai suįrančioje pakuotėje ir puikiai tinka siekiant padovanoti patirtį.

Laikinai neturime.
Atsiėmimas Omniva paštomate
Aprašymas
Pardavėjas
Atsiliepimai

Labas!

Džiugu, kad domiesi. NAMATA - tai mano veikla tirinėjanti gelmę žmogaus ir gamtos ryšyje.

Vadovaujuosi siekiu įkvėpti modernų žmogų gamtos pajautai, atrasti ramybę ir gal net užpildą šiomis dienomis dažnai jaučiamai beprasmybei. Mano tikslas, paprastas - noriu, kad namuose baltiški raštai ir simboliai nebūtų retenybė, o juose slypinti senoji filosofija taptų prieinama visiems norintiems.

Medis yra neatsiejama Lietuviškos kultūros dalis, kurios mitologinio pasaulėvaizdžio vienas esminis elementas yra Gyvybės ar Pasaulio Medis. Žvakidės trijų dalių struktūra mena šį ypatingą medį ir simbolinę jo reikšmę - tarpininkavimu tarp viršutinio, vidurinio ir žemutinio pasaulių. Kitais žodžiais tariant, tai žemėlapis patiems pajausti ir pastebėti save viduryje tarp atsitiktinumų ir dėsningumų; leistis žemyn į požemių, velėnos, šaknų ar pasąmonės sferą ; susidurti ir pasisveikinti su viskuo ką sutiksime savyje ir suderėjus kilti aukštyn, lyg šakom į Saulę, aukštesnio sąmojo link.

Žvakidės viršuje išdeginta tarp pasaulio medžio žiedų (roželių) įsisukūsi perkūniška jėga. Tai pirminis sąmonės blyksnis gyvuojantis tarp praeities, dabarties ir ateities atsitiktinumų ir dėsningumų - išveikiantis savo potencialą per kūną. Šis išveikimas dichotomiškas - jis gali tamsoje kurti šviesą, bet ir gali ją gesinti, todėl jis sveika nuovoka suponuoja pareigybę psichologiškai susibalansuoti ir bręsti, kad valingai augtume aukštyn ir pavirte vaisių nešėjais, nesėtume neapykantos, pasipiktinimo, kad ant mūsų tuptų ne musės, o bitės - renkančios tik tai, kas tyra, švaru ir gardu, tai kas yra nektaras. Tačiau klystume teigdami esant tobuli, turime pažinti savo paties charakterio bruožus, troškimus, traumas ir kitus neigiamus, destruktyvius, menkavertiškumo ar infantilumo vedamus impulsus - visą kas iš pirmos pažiūros nėra pageidaujama ar pripažįstama, kaip savos psichikos dalis.

Taigi, šie simboliai nėra dekoras, o raktažodžiai intelektualiam sielos žaidimui.
Leiskimės žemyn, kad kiltume aukštyn.

ŽVAKIDĖ/SMILKALINĖ PAGAMINTA RANKOMIS LIETUVOJE iš ąžuolo (viršutinė dalis) ir degintos pušies (vidurinė ir apatinė dalys), įtrinta linų sėmenų ir kokosų aliejaus mišiniu ir surinkta nenaudojant klijų, o vinimis. Visos pakavimo medžiagos greitai yra greitai suįrančios, pvz: siuntos apsaugai naudojamos pjuvenos iš dailidės dirbtuvių. Atsisakyta ir įprastų kontaktinių kortelių - vietoje jų, gausite originalų knygų skirtuką menantį tautinę juostą. Kiekvienas gaminys yra vis kitoks medžio atspalviu ir raštais - todėl skirsis nuo tų, kuriuos matote nuotraukose.

Skirta arbatinėms žvakėms, kurias su kiekviena pakuote gausite 4 ir smilkalams ant pagaliuko - ne kūginiams ar dhoop.