Pasirinktas siuntimas:
Lietuvoje
Meniu
Išskirtinumai
  1. Visos kategorijos
  2. Papuošalai ir aksesuarai
  3. Papuošalai
  4. Kaklo papuošalai

„Pagoniškas" Amuletas iš Ąžuolo - Pasaulio medžio žieduose įsisukūsi perkūniška jėga

Pardavėjas: NARUTIS NAMATA
(18)
Prekės ženklas: NAMATA
Išsiuntimas: 2-5 d.d.
Kaina:34.96€ - 42.96€

Tai rankų darbo pagoniškas amuletas iš ąžuolo vaizduojantis pasaulio medžio žiedų (roželių) simbolinį ir psichinį vyksmą, perkūnišką jėgą, pirmapradę šviesą - į praeities, dabarties ir ateities atsitiktinumus ir dėsningumus įsisukūsią sąmonę, per kūną išveikiančią savo potencialą. Be abejo, tai yra kūrybinė prigimtinės pajautos išraiška, tačiau simboliuose slypi racionali struktūra - lyg pats amuletas talpintų savyje atskirą kosmologiją, psichinės realybės koncepciją. Šis amuletas yra puikus būdas pradėti savianalizės praktikas ar tiesiog turėti šalia valiai prisiminti. Amuletas atkeliauja lininiame maišiuke, todėl nebebūtina papildomai įpakuoti dovanojant.

Laikinai neturime.
Atsiėmimas Omniva paštomate
Siuntimas į kitas Europos Sąjungos šalis
Siuntimas į kitas ne Europos Sąjungos šalis
Aprašymas
Pardavėjas
Atsiliepimai

Labas!

Džiugu, kad domiesi. NAMATA - tai mano veikla tirinėjanti gelmę žmogaus ir gamtos ryšyje.

Vadovaujuosi siekiu įkvėpti modernaus žmogaus pajautą gamtai, atrasti ramybę ir gal net užpildą šiomis dienomis dažnai jaučiamai beprasmybei. Mano tikslas, paprastas - noriu, kad namuose baltiški raštai ir simboliai nebūtų retenybė, o juose slypinti senoji filosofija taptų prieinama visiems norintiems.

Šis amuletas, tai kelis metus trukusios kontempliacijos pasekmė ir tasa. Viskas prasidėjo nuo amuleto šonuose esančių simbolių, centre turinčių statišką energijos šaltinį, tačiau dinamišką priešybių sistemą. Nesupaprastinant visko iki juoda/balta, kartais turime rinktis būti uždariems ar būti atviriems, priimti ar atstumti, mastyti racionaliai ar pasikliauti intuicija. Amuleto priekyje išdeginta tarp pasaulio medžio žiedų (roželių) įsisukūsi perkūniška jėga. Tai pirminis sąmonės blyksnis gyvuojantis tarp praeities, dabarties ir ateities atsitiktinumų ir dėsningumų - išvenkiantis savo potencialą per kūną. Šis išveikimas dichotomiškas - jis gali tamsoje kurti šviesą, bet ir gali ją gesinti, todėl specialiai išdeginta ir amuleto apačia. Šie simboliai nėra dekoras, o raktažodžiai intelektualiam sielos žaidimui.

Leiskimės žemyn, kad kiltume aukštyn.


AMULETAS PAGAMINTAS RANKOMIS iš tvirto ąžuolo, įtrintas linų sėmenų ir kokosų aliejaus mišiniu ir pravertas lino virve. Siunčiamas lengvai rūšiuojamame voke, įdėtas į lininį maišelį, kuris tikrai ras ir antrą būdą pasitarnauti. Kiekvienas amuletas yra vis kitoks tiek medžio spalva ir raštais, tiek išdegintų simbolių simetriškumu. Ąžuolo mediena šviesi, tačiau nešiojama su laiku įgauna brandų rudumą (pats nešioju savo vėrinius ir galiu pasakyti, kad po pusės metų kasdienio dėvėjimo amuletai atrodo dar geriau).