Pasirinktas siuntimas:
Lietuvoje
Meniu
Išskirtinumai
  1. Visos kategorijos
  2. Papuošalai ir aksesuarai
  3. Papuošalai
  4. Kaklo papuošalai

„Pagoniškas" Amuletas - Gyvybės Medis pusiausvyroje pirmapradžių pradų priešybėje

Pardavėjas: NARUTIS NAMATA
(18)
Prekės ženklas: NAMATA
Išsiuntimas: 2-5 d.d.
Kaina:34.96€ - 42.96€

Tai rankų darbo pagoniškas amuletas iš raudonmedžio arba ąžuolo vaizduojantis mitologinį pasaulio medį, vieną centrinių elementų baltiškoje kosmologijoje. Be abejo, tai yra kūrybinė prigimtinės pajautos išraiška, tačiau simboliuose slypi racionali struktūra - lyg pats amuletas talpintų savyje atskirą kosmologiją, psichinės realybės koncepciją. Šis amuletas yra puikus būdas pradėti savianalizės praktikas ar tiesiog turėti šalia valiai prisiminti. Amuletas atkeliauja lininiame maišiuke, todėl nebebūtina papildomai įpakuoti dovanojant.

Laikinai neturime.
Atsiėmimas Omniva paštomate
Siuntimas į kitas Europos Sąjungos šalis
Siuntimas į kitas ne Europos Sąjungos šalis
Aprašymas
Pardavėjas
Atsiliepimai

Labas!

Džiugu, kad domiesi. NAMATA - tai mano veikla tirinėjanti gelmę žmogaus ir gamtos ryšyje.

Vadovaujuosi siekiu įkvėpti modernaus žmogaus pajautą gamtai, atrasti ramybę ir gal net užpildą šiomis dienomis dažnai jaučiamai beprasmybei. Mano tikslas, paprastas - noriu, kad namuose baltiški raštai ir simboliai nebūtų retenybė, o juose slypinti senoji filosofija taptų prieinama visiems norintiems.

Šis amuletas, tai kelis metus trukusios kontempliacijos pasekmė. Viskas prasidėjo nuo amuleto šonuose esančių simbolių, centre turinčių statišką energijos šaltinį, tačiau dinamišką priešybių sistemą. Nesupaprastinant visko iki juoda/balta, kartais turime rinktis būti uždariems ar būti atviriems, priimti ar atstumti, mastyti racionaliai ar pasikliauti intuicija. Amuleto priekyje rankomis taip pat išdegintas Gyvybės medis apsuptas svastikos ir begalybės. Viršutinio, sąmonės, šviesos pasaulio simbolis specialiai stilizuotas, kad primintų savo kilmę, kuri slypi požemyje, pasąmonėje, tamsoje. Šiai dichotomijai pabrėžti - specialiai išdeginta ir amuleto apačia. Šie simboliai nėra dekoras, o raktažodžiai intelektualiam sielos žaidimui.

Leiskimės žemyn, kad kiltume aukštyn.


Amuletas pagamintas iš tvirto raudonmedžio arba ąžuolo, įtrintas linų sėmenų ir kokosų aliejaus mišiniu ir pravertas lino virve. Siunčiamas lengvai rūšiuojamame voke, įdėtas į lininį maišelį, kuris tikrai ras ir antrą būdą pasitarnauti. Galimi skirtumai tarp nuotraukų ir gauto amuleto medžio spalvos bei įspaudų tamsumo, simetriškumo.